Wejdź do gry i zostań ekspertem! Zdobywaj unikalną wiedzę i wygrywaj cenne nagrody!

Nagrody do zdobycia w tej rozgrywce

Nagrody główne

  • Hulajnoga Sencor Scooter One
  • Smartwatch Samsung Galaxy Watch4
  • Zestaw SodaStream Duo

Nagrody tygodniowe

  • Bon do Allegro o wartości 100, 200 i 300 zł

Kto może zagrać?

Poznaj najważniejsze zasady gry PROgres

Tematyka
Gra „PROgres Promat” jest konkursem z dziedziny rozwiązań w zakresie biernej ochrony przeciwpożarowej. Celem gry jest propagowanie fachowej wiedzy dotyczącej ochrony przeciwpożarowej oraz stosowania produktów Promat.
Uczestnictwo w grze
W rozgrywce mogą wziąć udział osoby pełnoletnie. Aby zagrać należy w okresie trwania konkursu zalogować się (uczestnicy poprzedniej edycji) lub wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej www.gra-progres.pl oraz w aplikacji mobilnej dostępnej do pobrania ze sklepów Google Play lub App Store (pobranie i korzystanie z aplikacji jest bezpłatne).
Punktacja
W grze PROgres zdobywasz punkty, które decydują o Twoim poziomie oraz pozycji w Rankingu. Punkty przyznawane są za udzielanie odpowiedzi na pytania pod materiałami oraz w testach, a także za sam fakt przeczytania pigułki z wiedzą. Szczegółowe zasady punktacji znajdziesz w regulaminie gry po zarejestrowaniu.
Terminy
Gra PROgres składa się z 5 tygodniowych rund. Najlepiej wystartować w rozgrywce od początku, ale jest również możliwość dołączenia w trakcie. Rozgrywka rozpocznie się 27.02
Status uczestnika
Saldo punktów zebranych w czasie danej rundy decyduje na bieżąco o aktualnym statusie Uczestnika w konkursie. W miarę zdobywania punktów Uczestnicy przechodzą na kolejne poziomy: Expert oraz Champion. Saldo punktów na koncie Uczestnika po zakończeniu gry decyduje o otrzymaniu przez niego certyfikatu oraz miejscu w rankingu uprawniającym do otrzymania nagród.

Kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Napisz do nas wiadomość
lub zadzwoń 61 8250 785
Informujemy, że Administratorem przekazanych nam przez Ciebie danych osobowych jest Promat Techniczna Ochrona Przeciwpożarowa sp. z o. o., z siedzibą w Warszawie (03-879), przy ulicy Przecławskiej 8. W sprawach związanych z danymi osobowymi możesz skontaktować się z nami na e-mail: daneosobowe@etexgroup.com.

Masz prawo do żądania dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym w Polsce jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane są przez nas przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w celu w jakim zostały nam powierzone. Więcej informacji na temat przetwarzania przez nas danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Odkryj Promat